ZEKİ YAPI

Hakkımızda

1989 yılında Zeki Uzun tarafından Tekirdağ / Marmara Ereğlisi’nde kurulan şirketimiz başlarda arsa alım satım faaliyetlerinde bulundu.

Pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda faaliyet alanını; Bodrum, Tekirdağ, Marmara Ereğlisi’nde yaptığı Yazlık Villa ve Site Konut projeleri ile genişletti.

Geçen süre içerisinde birçok münferit projenin yanı sıra yine Bodrum, Tekirdağ, Marmara Ereğlisi’nde yüzlerce daireli büyük konut projelerine imza attı.

Şirketimiz kurumsal yapılanmasını tamamlayarak günümüzde ailenin ikinci kuşağı tarafından yönetilmektedir ve başarı çıtasını çok yükseklere koyarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olarak; Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak.

Değerlerimiz

Zeki Yapı Marka Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.